22 kwiecień 2024   |   Pracuj jako:   |   Wybrany podmiot:
Zwiń   Zwiń

!    Nie jesteś zalogowany!
Aby korzystać z serwisu należy się zalogować.
Witaj w serwisie e-fvat.pl - internetowej platformie faktur elektronicznych:

Wystawiaj faktury i rachunki przez Internet

W serwisie e-fvat.pl wystawisz faktury VAT, Pro-Forma, Wewnętrzne, Korekty, Zaliczkowe, RR, Rachunki uproszczone. Dla każdego z tych dokumentów prowadzony jest osobny rejestr, z numeracją automatyczną lub "ręczną" oraz statusami zapłaty, wydruku. Faktury i rachunki są generowane w formacie PDF, dzięki czemu mogą być drukowane, przechowywane na dyskach, wysyłane pocztą elektroniczną e-mail. Poniewasz serwis działa za pośrednictwem Internetu, masz łatwy i wygodny dostęp niezależnie od miejsca w którym aktualnie przebywasz.
Generuj raporty i zestawienia sprzedaży

Rozbudowane funkcje raportujące pozwalają na szybkie wygenerowanie rejestru vat, oraz szczegółowych zestawień sprzedażowych wraz z podsumowaniem. Zastosowany szereg filtrów (np. określenie przedziału czasowego faktur, statusy i inne) umożliwia dostosowanie wyników do własnych potrzeb. Podobnie jak w przypadku faktur, raporty te są udostępniane w formacie PDF. Wgląd w funkcję "Statystyki" obrazuje ogólne wyniki (ilościowe i kwotowe) wystawianych faktur, daje możliwość porównania z poprzednimi okresami.
Buduj własne słowniki danych

Wygodną funkcją charakteryzująca system e-fvat.pl jest możliwość zapisywania w nim swoich danych, które później wykorzystywane są podczas wystawiania faktur. Użytkownik prowadzi bazę swoich kontrahentów, produktów i usług, jednostek miary czy obsługiwanych podmiotów. Wystawiając faktury, dane te są wybierane ze słowników co znacznie usprawnia pracę w systemie.
Bądź w kontakcie z kontrahentami przez E-mail, SMS

Z poziomu systemu masz możliwość wysyłania krótkich wiadomości SMS na telefony komórkowe lub pocztę elektroniczną. Zaimplementowane bramki SMS / E-mail umożliwiają wysyłanie dowolnych wiadomości do swoich kontrahentów lub do innych odbiorców. Istnieje też możliwość definiowania parametryzowanych szablonów wiadomości, które można później wykorzystywać podczas wysyłki i są nimi np.: wezwanie do zapłaty, informacja o odnotowaniu wpłaty, wystawieniu faktury, powiadomienie o założeniu konta w ICOK (Internetowym Centrum Obsługi Klienta) oraz inne dowolne.
Internetowe Centrum Obsługi Klienta - www.icok.eu

ICOK (Internetowym Centrum Obsługi Klienta) jest serwisem zintegrowanym z e-fvat.pl, za pośrednictwem którego dajemy swoim kontrahentom dostęp do wystawianych im faktur lub rachunków. Wystarczy założyć kontrahentowi konto w ICOK i powiadomić go o sposobie logowania, aby mógł mieć wgląd przez Internet w wystawione mu faktury. Ponadto w ICOK funkcjonuje moduł "Ogłoszenia", służący do przesyłania kontrahentom informacji.

Serwis e-fvat.pl administrowany jest przez Infonetax Sp. z o.o.
e-fvat.pl © 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone